Фільм Любов помилково (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олена є молодою жінкою, яка так і не навчилася захищати себе від різних неприємностей. Головна героїня «Любов помилково» працює касиром в самому звичайному магазині і піднімає на ноги маленьку дочку Асю. В один жахливий момент на неї звалити всі проблеми одним махом. Це і проблеми з донькою в садку, і неприємності на роботі і навіть конфлікт з сусідкою. Тоді її краща подруга пропонує звернутися до психолога для того, щоб навчитися справлятися з проблемами. І Олена на місці психолога зустрічає чарівного чоловіка на ім’я Віктор. Він уважно слухає розповідь Олени і не наважується їй зізнатися в тому, що він не психолог.

Ставши дорослою, Олена так і не змогла через це побудувати своє особисте щастя. Коханий кинув героїню вагітної, і у неї народжується дочка Яся. З появою дитини у героїні з’являється ще більше проблем. Одного разу відразу на Олену навалюється низка проблем. Не витримавши, подруга вмовляє її сходити все ж до психолога. Фільм Любов помилково (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Прийшовши на прийом до фахівця, дівчина зустрічає в кабінеті Віктора, якого приймає за професіонала. Йому ж і розповідає про свої проблеми. Віктор щиро співчуває дівчині і бажає допомогти. Але чим далі дізнається історію, тим більше заплутується…

Режисер: Дмитро Магонов
Актори: Ольга Іванова, Макар Запорізький, Софія Магонова, Дар’я Фекленко, Юлія Франц


загрузка...