Фільм Мармеладний хлопець (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Розлучення батьків виявилося для Мікі настільки несподіваною новиною, що дівчина від розгубленості не могла зрозуміти, як їй жити далі. Нехай її колишнє життя було звичайною і нічим не примітною, вона була впевнена, що батьки завжди прийдуть на допомогу, щоб не сталося. Можливо, Мікі змогла б взяти себе в руки і змиритися з такими змінами, якби вони просто розлучилися, але те, що вирішено було зробити далі, не входило ні в які рамки. Подружня пара, з якою вони дружили довгі роки, теж вирішила розлучитися, і всі четверо збиралися одружитися, обмінявшись партнерами.

На думку Мікі, всі вони просто зійшли з розуму, особливо, коли заявили, що збираються жити в одному будинку. Головна героїня фільму в розпачі намагається зібратися з думками, але неприємні сюрпризи продовжують сипатися на нещасну дівчину. Чергова неприємність прийшла з того боку, звідки Мікі найменше очікувала проблем. Вона вирішила, що весь світ ополчився проти неї. Поява нового родича, зведеного брата Оу, в її школі, зробило життя Міки зовсім нестерпним. Мало того, що хлопець постійно насміхався над нею, намагаючись вколоти боляче і принизити при кожному зручному випадку, так ще й став улюбленцем її однокласниць, свої поведінкою налаштовуючи їх проти неї.

Намагаючись не потрапляти на очі Оу, дівчина дивувалася розмовам одноліток, які вважають хлопця самим класним серед його однолітків. Фільм Мармеладний хлопець (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рюіті Хірокі
Актори: Хінако Сакурай, Ре Есідзава, Реі Дан, Ніна Ендо, Кісецу Фудзівара, Міхо Накаяма, ТАІК Сато, Теруносуке Такедзаі, Сёсуке Таніхара, Ясуфумі Теравакі


загрузка...