загрузка...


Головною героїнею кінострічки є молода жінка. Її доля склалася не найкращим чином, за останній час на неї звалилося безліч проблем, що сильно позначилося на душевному стані. Жінка була поміщена в психіатричну клініку, і в цьому місці через дев’ять місяців на син з’явився її прекрасний син. Він був не простим хлопчиком, так як ніхто його не бачив, а мати дала йому ім’я Ангел. Через деякий час жінка розуміє, що вона повинна зробити все для того, щоб захистити свого невидимого дитини.

З цієї причини вона їде з рідного міста, а потім робить так, що просто зникає і ніхто не може знати де вона, і що з нею. Йшли роки, героїня кінострічки жила і виховувала свого сина, а незабаром хлопчик виріс. Одного разу, він познайомився з чарівною дівчиною, яка жила з ними по сусідству. Вона була дуже красива і добра, тільки ось страждала від сліпоти. Молоді люди стали разом проводити весь свій час, а потім вони розуміють, що між ними не просто дружні почуття, а щось більше. Фільм Мій ангел (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

При цьому дівчина навіть не могла подумати про те, що Ангел насправді невидимий. Життя молодої людини починає перевертатися з ніг на голову в той момент, коли його кохана повідомила новина про те, що у неї з’явилася можливість повернути собі зір. © baskino-z720.ru

Режисер: Гаррі Клевен
В ролях: Франсуа Вінчентеллі, Maya Dory, Ханна Бадьоро, Еліна Ловенсон, Флер Жеффрі

загрузка...