Хоппер Хіггінс завжди була творчою людиною і виразно хотіла займатися виключно творчістю. Але так складалися її життєві обставини, що героїні постійно доводилося змінювати професію. Спочатку вона працювала художником, після влаштувалася викладачем, де розповідала учням все про сучасне мистецтво і отримувала від цього задоволення. Але в один момент задоволення зникло, оскільки один Френк повністю розкритикував головну героїню, назвавши її відвертої бездарністю, яка жодним чином не може бути пов’язана з мистецтвом.

В результаті у дівчини пропало бажання займатися колишньою діяльністю, слідом пропав і бойфренд, який для неї був мало не сенсом життя. Пізніше героїня дізнається, що незабаром коледж відвідає відомий художник, на досягнення якого варто було б рівнятися. Але сказати, що для нього творча робота — це покликання, не можна. Оскільки у людини великі проблеми з грошима і бере участь він в різних заходах виключно заради гонорару. Героїня в результаті познайомилася з художником Томом, дізналася історію його життя і зробила для себе висновок — ця людина не може бути прикладом наслідування, оскільки на мистецтво у нього свої дивні цілі. Але Хоппер запропонувала Тому працювати разом з нею. Щоб вони спільною працею розповідали зацікавленим мистецтвом людям різну корисну інформацію, іноді навіть прибріхували, але зате заробляли великі гроші. Але закінчилася ця історія тим, що як Хоппер, так і Том відверто забрехалися, вигадувати чоловікові неймовірну біографію, в якій немає жодного факту. Фільм Мистецтво наших душ 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головні герої розуміють, що, якщо їх обман розкриється, роботи вони позбавляться назавжди. Тому залишається тільки одне — «будувати» себе великим людьми, щоб продовжувати заробляти хороші гроші, хоч і далеко не чесною працею. Але скільки ця праця ще буде приносити дохід з урахуванням величезної брехні персонажів?

Режисер: K. T. Donaldson
В ролях: Тейлор Коул, Бренда Крічлоу, Малкольм Стюарт, Кен Тремблетт, Кіт МакКекни, Френсіс Фленаган, Наталі фон Ротсбург, Jennifer Laporte, Нэйтан Уітті, Дженніфер-Джуніпер Анджелі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress