Ще в дитинстві Сергій зрозумів, що обов’язково стане знаменитістю, але ще не здогадався, в якій сфері діяльності йому належить працювати. Ситуація прояснилася в той момент, коли хлопець захопився футболом і зрозумів, що повинен потрапити в місцеву команду, щоб почати свій шлях. Він упевнено йшов до досягнення поставленої мети і вважав, що виконання бажань дасться йому без особливих труднощів, проте незабаром відбуваються події, які змушують головного героя вчинити один з найважливіших виборів у житті.

Сергію доводиться вирішити, що для нього важливіше: футбол чи кохана дівчина. Недовго думаючи, молода людина обирає перше, ніж ставити хрест на своєму особистому житті. Він не впадає у відчай, оскільки доля дає йому шанс потрапити в молодіжну збірну. Головний герой відчуває себе абсолютно щасливою людиною, оскільки його дитячі бажання поступово починають виконуватися, однак незабаром з’ясовується, що реальність не така прозаїчна. Саме життя показує йому червону картку. Фільм Моє життя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сергій опиняється в епіцентрі неймовірних подій і розуміє, що поряд з ним немає жодної людини, який міг би надати йому підтримку. Він втрачає надії на світле майбутнє, але продовжує прагнути до популярності.

Режисер: Олексій Луканєв
В ролях: Павло Трубінер, Дмитро Білоцерківський, Микола Чіндяйкін, Олена Бабенко, Арсеній Бурдонов, Макар Запорізький, Анастасія Паніна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress