загрузка...


На дворі 1920-ті роки і світ оповитий романтикою, справедливими лицарями, та хоробрими героями. Ексцентричний хлопчина народжується на території гавайських островів. Однак народження було не зовсім законним, так як мати дитини є лише найманої працівницею. Батько у хлопчини також був відсутній, а герой фільму проводив своє дитинство і ріс під замком, далеко від небезпечного світу. Коли на Гаваї приїжджає величезна кількість емігрантів, що приносять за собою численні смертельні захворювання. Страждають в основному робітники та селяни.

Хлопець, який був захований від усього світу, виявляється зовсім один, після загибелі улюбленої матері. Юнакові доводиться познайомитися з реаліями навколишньої дійсності. Незабаром герой розуміє, що йому тепер належить не просто жити, а виживати і намагатися не вмерти при першій же можливості. Однак знаходяться люди, готові допомогти юнакові. Приїжджий громадянин з таємничим товаром, вирішує прихистити загубленого молодика. Фільм На шляху до Грейс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Заодно з героєм фільму втрачає свою маму і чарівна дівчина Грейс, яка мріє про велику любов. Незабаром юнакові належить подолати чимало найскладніших перешкод, та зробити романтичних вчинків, перш ніж роздобути любов коханої.

Режисер: Девід Л. Каннінгем
Актори: Джеймс Кевізел, Метт Діллон, Райан Поттер, Джульєтт Міллс, Нік Борэйни, Olivia Ritchie, Стеліо Саванте, Peyton Dilweg, Sara Naby Kim, Rumi Oyama

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress