загрузка...


У маленькому і затишному, провінційному містечку життя йде звичним чергою. Народ тут добрий і привітний, місця тихі та спокійні, але навіть тут знаходиться місце інтриг і цікавим подіям. Одним з останніх є зміна керівництва на місцевій кондитерській фабриці. Колишній директор відійшов від справ і на зміну йому прийшов новий начальник, з яким так чекають зустрічі всі співробітники фабрики.

Молода і чарівна героїня Люба була однією з тих небагатьох, хто сподівався на довгоочікувану зустріч. Вона мріяла про хороше керівництві, гідну зарплату і стабільній роботі. Але одного разу під час чергового походу в магазин її тривале очікування змінила приємна несподіванка. Вона зустріла високого, красивого і статного чоловіка, який запал їй прямо в серце. Однак подальший перебіг подій серйозно вплинув на Любине перше враження. Виявилося, що таємничий незнайомець є її новим начальником.

І тепер, на відміну від зустрічі в магазині він виявився не добрим і інтелігентним, а безкомпромісним і зарозумілим. Але як же тепер героїні впоратися з розчаруванням, гнівом і одночасно непереборною цікавістю до нового керівника. Фільм Не кажіть мені про нього (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Станіслав Назиров
Актори: Алла Юганова, Костянтин Соловйов, Ксенія непотрібних, Олег Филипчик, Ольга Єргіна, Катерина Соломатіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress