загрузка...


Зоряна роль Соні покаже її видатний талант, вона з ентузіазмом працює в новій картині чоловіка. Компанія уклала спонсорський договір з пані Самсонової, її банк надасть фінансову підтримку знімальній групі Єгора. За умовами контракту дочка банкіра обов’язково знімуть в епізодичній ролі, що цілком влаштовує всі зацікавлені сторони. Олена безпардонно поводиться на майданчику, фамільярно спілкуючись з колегами. Вона будь-якими засобами намагається привернути увагу Єгора, її відвертий флірт переходить рамки пристойності.

Софія роздратована, висловлюючи своє невдоволення, вона періодично скандалить у присутності сторонніх людей, ображаючи чоловіка і безцеремонну дівчину. За задумом режисера актриса повинна вистрілити в Олену зі зброї. Кіношний постріл виявляється фатальним, молода особа застрелена, а її мати, обурюючись, клянеться покарати вбивцю.

Змінити ситуацію неможливо, довести поліції і рідним свою непричетність занадто складно. Належить знайти осіб, які спровокували злочин, або понести незаслужене покарання. Фільм Нетанучий лід (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ігор Кечаєв
В ролях: Агата Муценієце, Олександр Константинов, Кирило Запорізький, Максим Кречетов, Оксана Лісова, Ольга Дятловська

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress