До недавнього часу головна героїня фільму, Олена жила звичайним життям. Кожен день вона ходила на роботу, поверталася додому, проводила час з чоловіком і друзями. Все було таким звичним, рідним і здавалося б ніколи не повинно змінитися. Цей побут, який вони багато років з чоловіком будували, влаштовував її, поки одного разу повертаючись додому вона не зустрілася поглядом, в громадському транспорті, з незнайомим чоловіком. Їй здалося, що між ними спалахнула іскра, можливо це втома чарує її фантазіями, а можливо симпатія, яка зовсім не вчасно.

Коли Олена вийшла з автобуса, незнайомець пішов за нею. Він немов метелик, летів на світло, який випромінювала ця дивовижна жінка. У той день, жінка провела час з незнайомим чоловіком, вперше доторкнулася до нього. Це було щось нове в її житті, незвідане, але таке привабливе. Мартін, так звали чоловіка, теж був одружений, але на жаль не зміг встояти перед настільки загадковою і привабливою жінкою, якій була ця дивовижна незнайомка. Коли обидва випадково зустрілися коханця повернулися додому, то не один з них не міг забути про те, що трапилося. Як Мартін, так і Олена, мріяли знову зустріти один одного. Вони обидва хотіли продовження, не замислюючись про те, до чого можуть привести їх невинні пустощі. Коли бажані зустрічі стали можливо, коханці намагалися за будь-якої вільної можливості зустрічатися в умовленому місці, для спільного проведення часу. Як довго триватиме їх роман? До чого призведуть подібні відносини? Фільм Нічого не кажи мені (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи зможе Олена або Мартін кинути свою другу законну половинку, заради випадкового знайомства, яке стало таким палким і бажаним? Також можливий і інший результат. Вони можуть розійтися, як і зустрілися, назавжди забувши про свої романтичні пригоди, повернутися в сім’ю і продовжувати жити, як і раніше.

Режисер: Андреас Клейнерт
В ролях: Урсіна Ларді, Рональд Церфельд, Рёланд Візнеккер, Sarah Hostettler, Леа ван Акен, Ліллі Марі Чёртнер, Андреас Леупольд, Гудрун Габріель, Карін Нойхаузер, Аттіла Борлан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress