загрузка...


Історія існування не зовсім звичайної людини складалася непросто і заплутано, в силу його від переважної більшості оточуючих співгромадян разючого відмінності. Учасник майбутніх подій є карликом, комплексів не відчувають з приводу власних відмінних якостей, що володіє значною порцією себелюбства і самоповаги. Він обожнює життя у всіх багатогранних, непередбачуваних її проявах, і володіє абсолютною впевненістю у своєму безпосередньому впливі на долі живуть навколо співгромадян, шляхом здійснення певних вчинків.

Низькорослий красень пишається даною від народження привабливою зовнішністю, з-за нестачі не переживає зростання, впевнений у властивій йому привабливості, тому відчуває незвичайне задоволення, призначаючи романтичні зустрічі симпатичним молодим особам. Після численних любовних пригод, не мають серйозного продовження, закінчуються приблизно за одним сценарієм, одного разу маленькому ловеласу посміхнулася удача. Він зустрів прекрасну незнайомку, що проявила відповідну симпатію. Після нетривалого спілкування між новими знайомими встановилося рідкісне взаєморозуміння і потреба в постійній присутності. Їм було дуже добре і розмовляти на будь-які цікаво теми, зав’язалися неймовірно ніжні взаємини.

Перебуваючи поруч з коханою, карлик не помічає власних відмінностей, насолоджується кожною хвилиною, сміливо будує серйозні стосунки, на спільне сподіваючись майбутнє. Фільм Нуль (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рай Ананд
В ролях: Шах Рукх Кхан, Салман Кхан, Катріна Каїф, Рані Мукхерджі, Анушка Шарма, Аліа Бхатт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress