Фільм Олюшка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня серіалу «Олюшка» безпосередньо сама Оля нічим не відрізняється від своїх ровесниць, звичайна дівчина. Однак, у неї дуже добре серце, яке властиво не кожній людині, її прагнення в цьому житті допомагати оточуючим людям. Дівчина переконана, що якщо кожна людина задумається над тим, що добро найкраще, що може зробити людина, всі разом ми зможемо змінити цей світ на краще. Довгі роки Оля не може жити спокійно через історії, що сталася тридцять років тому. Одного разу з-за її матері одна молода пара була змушена розлучитися.

Але вона не знала, як же все-таки склалося їхнє життя. Але як тільки дівчинці виповнилося вісімнадцять вона вирішила взяти ситуацію в свої руки і виправити помилку мами, спробувавши повернути любов двом закоханим. Дівчина почала вважати свій вчинок благородний, адже не кожен наважитися на такий вчинок. Але вона не розуміла, що занадто багато часу втрачено. Багато пішли з пам’яті. Не найкращий вихід часом ворушити і копатися в минулому, адже можуть виникнути нові проблеми в сьогоденні.

І ось зустріч нарешті відбулася. Але все пішло не так, як вона хотіла. Тепер вона усвідомила, що допустила велику помилку. Фільм Олюшка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Свят
В ролях: Марія Скуратова, Тетяна Колганова, Борис Хвошнянський, Віталій Такс, Петро Романів, Ярослав Жалнін


загрузка...