Сюжет стрічки розгортається навколо вдови французького мільйонера і олігарха. Таня разом з батьками переїхала в Париж ще в ранньому дитинстві. В одному з найромантичніших міст на землі дівчина виросла і стала справжньою парижанкою. Доля виявилася до красуні з російськими кіньми цілком поблажлива, після закінчення вищого навчального закладу, вона поступила на роботу в один з кращих музеїв на планеті — Лувр. Під час заходу присвяченого шановним людям французької столиці, дівчина познайомилася з молодим і неймовірно багатим чоловіком, за якого незабаром вийшла заміж і провела найщасливіші роки життя.

Все скінчилося в один жахливий день, коду коханий чоловік героїні помер в результаті невиліковної хвороби. Згідно залишеному заповітом все стан чоловіка переходить до Тетяни, але тільки за однієї умови. Чоловік в якості останньої волі виявив, що бажає своїй коханій щастя. Сума, заморожена на рахунках у француза, перейде у власність героїні, в тому випадку якщо вона протягом певного терміну надітий собі російського чоловіка. Фільм Парижанка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Повна рішучості виконати волю покійного чоловіка жінка відправляється в рідне містечко батьків, де сподіватися зустріти справжнє кохання. До свого задушених вона закохується в самого невідповідного людини, невихованого і неотесаного механіка.

Режисер: Олег Штром, Олексій Смирнов
У ролях: Олександр Нікітін, Анна Здор, Ірина Баринова, Олена Радевич, Михайло Поліцеймако

загрузка...