Історія про кохання стара як світ, вони закохані з двох ворогуючих сімей, приречені на самотність і любов далеко один від одного. Ця історія про двох конкуруючих між собою парках розваг, що борються за гроші і увагу відвідувачів. Безліч яскравих захоплюючих атракціонів, барвистих шоу, неймовірних виступів на манежі фокусників, магів і клоунів приваблює сотні глядачів, які прагнуть, щоб їх здивували. Але наближається Друга світова війна, ось-ось Європа кане в хаос і розруху, а тим часом, два юних спадкоємця династії власників Стокгольмських парків розваг беззавітно закохуються. Але їх любов заборонена-це єдиний атракціон, який недоступний їм в їхньому світі нескінченного веселощів і райдужних вогнів.

Конкуренція двох сімей наростає, і ось в хід йдуть крадіжки, шпигунство і зрада, непрості і безгрошові часи настають для парків, які продають веселощі і радість в роки голоду і насильства. Нінні Нільссон і Джон Ліндгрен потай від своїх батьків проводять час разом і клянуться один одному у вічній любові, вони мріють про об’єднання сімейних справ і примирення ворогуючих сторін.

Проте жорстока доля неминуче хоче розлучити їх, але всі жорстокі обставини і люди всього світу не здатні перемогти справжню любов. Фільм Парк розваг (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Монс Морлінд, Бйорн Стейн
Актори: Альбен Грьонхольма, Фріда Густавссон, Леннарт Якель, Роберт Густафссон, Пернілла Аугуст, Хелена Аф Сандеберг, Едвін Ендре, Інга Авемо Ходелл, Якоб Ерікссон, Сергій Онопко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress