Ще в 80-ті роки головний герой фільму опинився в чужій країні. Йому належало виконати складне завдання керівництва. Будучи агентом радянської розвідки, він змушений вплутуватися в дуже небезпечні ігри. Після розвалу СРСР розвіднику довелося самостійно виживати серед жорстоких наркодилерів, злочинців. Тепер герой картини живе під псевдонімом Філ Маковський. Доля зводить його з чарівною дівчиною Наташею. Вона зачарувала нового знайомого. Він мріяв про спокійне життя на батьківщині, разом з коханою. Однак обставини складаються не на його користь. Шпигунові належить пройти серйозні випробування, а Наталії доведеться розгадати особистість обранця.

Так складаються обставини, що одного зі співробітників митниці в примусовому порядку роблять спеціальним агентом. Проходить час і його відправляють у вимушену відрядження, в іншу країну, де чоловіку належить розкрити задуми бандитів і повідомити про них своєму керівництву. Однак через розпад країни про спеціального агента, відправленого в чужу державу, все випадково забувають. У підсумку виходить сумна історія-свою державу не поспішає повертати хлопця, а чужому його присутність не дуже подобається.

Сам герой прекрасно розуміє, що необхідно самостійно шукати шляхи повернення, але без достатньої кількості грошей зробити це не виходить. Фільм Пасажир з Сан-Франциско (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Анатолій Бальчев
Актори: Ельвіра Болгова, Олег Драч, Валентин Смирнитський, Рой Вернер, Дез Кроуфорд, Даніель Ольбрихський, Олександр Числов, Олександр Кузнєцов, Сергій Манукян, Василь Міщенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress