Сюжет мелодраматичного фільму Під дощем не видно сліз 2018 познайомить глядачів з чудовою парою, Сонею і Андрієм. Герої зустрічаються вже декілька років, вони навчаються на одному факультеті і намагаються завжди бути разом. Але ситуація кардинально змінюється після закінчення навчального закладу. Плани на життя у Соні і Андрія сильно відрізняються, вони розходяться. З того моменту пройшло вже десять років, колишні закохані не бачили один одного і зуміли побудувати власні сім’ї. У Соні підростає вродлива донька, вся в маму. Андрій теж не спізнюється, з дружиною вони планують народити дитину. Але одна несподівана зустріч кардинально змінює життя колишній закоханих.

Через десять років, герої зустрічають один одного на вулиці. Вирішивши побалакати за чашкою кави, вони відправляються в ресторан. Там герої розповідають про особисте життя, сім’ю. Андрій вражений розкладом подій, адже чоловік Соні працює з ним вже кілька років. А дружина Андрія особисто знайома з Сонею. Виявляється, всі ці роки герої були так близькі. Їхні погляди знову зустрічаються, як десять років тому. Фільм Під дощем не видно сліз (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Почуття нікуди не делі, вони не хочуть іти додому до нелюбом. Але змінити ситуацію неможливо, у Соні росте донечка, яка не витримає розставання батьків. Чи зуміють герої виправити помилку молодості і з’єднати люблячі серця?

Режисер: Гліб Якубовський
В ролях: Олена Аросєва, Олексій Гиммельрейх, Олексій Демидов, Тетяна Янкевич, Світлана Нікіфорова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress