загрузка...


Фільм «Погана партія» (2016). На планеті Земля стався страшний апокаліпсис, який ледь не знищив все людство. Вижити вдалося небагатьом і їм всім довелося пристосовуватися до нових умов. Колишні закони перестали діяти, однак, щоб не було хаосу, людям довелося підкоритися новим правилам. Тих, хто не був з ними згоден, вигнали в техаський пустелю, відгороджену від цивілізованого світу.

У суворих умовах люди об’єдналися в групи і стали виживати всіма доступними способами. Арлін випадково опинилася на території техаської пустелі. У цій дикій, небезпечної місцевості вона дуже скоро знайшла собі неприємності. Молоду дівчину зловило співтовариство канібалів. Тепер її чекає вкрай незавидна доля. © baskino-z720.ru

Однак, можливо, Арлін вдасться врятувати своє життя і не бути з’їденої, тому що один з канібалів в неї закохався. Фільм Погана партія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Режисер: Ана Лілі Амірпур
В ролях: Сьюкі Уотерхаус, Джейсон Момоа, Джайда Фінк, Кіану Рівз, Дієго Луна, Джим Керрі, Йолонда Росс, Aye Hasegawa, Джованні Рібізі, Louie Lopez Jr.

загрузка...