загрузка...


Ще до недавнього часу герой фільму «Помічниця» 2018 Семен покладав на свою роботу великі надії. Працюючи юристом в дуже великій фірмі, чоловік мріяв про прекрасне майбутнє для своєї сім’ї. Переломним моментом стала раптова смерть дружини. Після цього випадку герой втратив будь-яку радість в житті і не міг знайти собі розради. Єдиним постійним співрозмовником юриста була колега по роботі, але і вона незабаром пішла у відпустку по догляду за дитиною. На заміну асистентки прийшла молода Тетяна і Семен не знав, як вести з цією дівчиною.

Якщо дивитися фільм онлайн, глядач зрозуміє, що, запрацювавшись допізна в п’ятницю, чоловік вирішив зав’язати з помічницею неофіційний розмова і дізнався про її плани на вихідні. Таня розповіла, що збирається з друзями відвідати аквапарк. Такий дозвілля зацікавив вдівця і він пішов за прикладом своєї колеги. Час, проведений разом, дуже сподобалося обом, а в голові давно не відпочивав чоловіки народилася думка. Він запропонував супутниці вигідну угоду. Фільм Помічниця (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Семен давно не був на побаченнях, тому вирішив оплачувати кожну зустріч, яку Таня буде проводити з начальником. Імовірність додаткового заробітку привернула молоду особу і вона погодилася. Ніхто з них не здогадується, чим може скінчитися двомісячний контракт.

Режисер: Олександр Грабар
У ролях: Едуард Трухменёв, Ганна Васильєва, Віра Смоліна, Валерія Гуляєва, Ігор Пазич, Олег Савкін, Валентина Вовченко, Олена Тертична, Ксенія Кожухова

загрузка...