Фільм Потрібна наречена з проживанням (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Особисте життя Наталі ніяк не могла налагодитися. Вона вийшла заміж, але щасливою жінкою так і не змогла себе відчути. Чоловік постійно здійснював дивні вчинки, але дівчина все терпіла. Вона сподівалася зберегти сім’ю. Панянки вдавалося тримати в порядку весь будинок, годувати чоловіка і бути головною добытчицей сім’ї. Наталя не скаржилася на життя, хоча всі турботи лягали на її тендітні жіночі плечі. Заробітної плати медсестри не вистачало на нормальне життя. З цієї причини дама вирішила, що їй крім основної роботи в лікарні, необхідно підшукати і додаткову.

Панночка ставила уколи на дому, вимірювала тиск, робила крапельниці. привітна особа знаходила спільну мову з самими сварливими людьми похилого віку. Незважаючи на всі плюси жінки, чоловік пішов на радикальний вчинок. Розлучення виявився єдиним правильним рішенням, яке прийняла панночка. Головна героїня залишилася без житла, адже чоловік забрав власність, яка йому належала до шлюбу. З часом дівчина втратила роботу, на яку так сподівалася.

Підшукуючи нове місце роботи, дівчині вдалося натрапити на цікаве оголошення. Людям необхідна була доглядальниця. Дама вирішила спробувати себе в цій ролі. Фільм Потрібна наречена з проживанням 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Клим Поплавський
В ролях: Ольга Михайлова, Артем Алексєєв, Василь Міщенко, Олександр Пашков, Софія Нікітчук, Ігор Хрипунов


загрузка...