загрузка...


Головна героїня фільму, Марина, працює вчителькою російської мови. Вона ніколи не допускає помилок в зошиті і листі. Але в житті Марія допустила не одну помилку, що вплинуло на її справжній стан. справа в тому, що коли-то Марія була закохана в хлопця на ім’я Олег. Їх щастю не було меж. Але незабаром їх дороги розійшлися. Олег покинув рідне місто, виїхавши до столиці. А Марія залишилася і вирішила, що Олег її кинув. Так і прожила вона сімнадцять років, згадуючи про ту, перше кохання, яка закінчилася розчаруванням.

Але одного разу Олег повертається. І, здавалося б, тепер можна все виправити і налагодити своє життя. Але для нашої героїні не все так просто, адже легко перевірити на помилки, але не робити їх дуже важко. Марія — вчителька російської мови і літератури. Вона вчить дітей не робити помилок, однак їй самій треба буде зробити справжню «роботу над помилками». Особисте життя Марії не влаштоване — героїня не може забути і пробачити свою першу велику любов, Олега, який виїхав з рідного міста і, як думає Марія, кинув її. Тягар минулого не дає їй йти вперед. Але одного разу в місто повертається Олег.

Здається, що після сімнадцяти років розлуки почуття оживають знову, і що зроблені помилки можна виправити. Виявляється, виправити можна не все. Фільм Робота над помилками (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Гіргель
Актори: Ольга Бурлакова, Олександр Нікітін (IV), Михайло Дорожкін, Тетяна Гаркуша, Наталя Цуба, Віра Полякова, Олександр Душечкина, Даша Отрошко, Володимир Міщанчук, Олександра Гайдук

загрузка...