Фільм Роман в оленячому заповіднику (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет розвивається навколо молодої і прекрасної жінки, яка зовсім не визнає Різдво, як особливе свято. Вона не любить цей день і тому не надає великої ваги всього того, що прийнято робити напередодні свята. Однак, зовсім несподівано, доля підкидає її приємний сюрприз, вигляді поїздки в заповідник оленів. Саме там Моллі знайомиться з Джаредом. Між героями блискавично проноситься іскра, і тепер ніхто з них не в силах впоратися зі своїми почуттями.

Все це псує лише один факт, то, що Джаред має намір позбавити господарів цього самого заповідника. Літні господарі приходять в шок від такої новини, адже в одну мить вони можуть втратити сенс свого життя, то, будь-що з року в рік вони вкладали свою любов і турботу. Дізнавшись про це, Моллі пробуджує всередині себе віру в різдвяне диво, адже як ще допомогти людям похилого віку, до яких встигла перейнятися всім серцем?

Чи вдасться Моллі поодинці врятувати свято відразу декільком людям і не дозволити своєму новому знайомому здійснити такий необачний вчинок? Як саме будуть розвиватися події фільму? Фільм Роман в оленячому заповіднику (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Колін Тейс
В ролях: Бет Бродерік, Ніккі Вілан, Ліндсей Корман, Роберт Пайн, Ніколь Галісія, Джеймс МакКеффрі, Джош Келлі, Джоенн Барон, Девід Бостон


загрузка...