загрузка...


У фільмі «Щастя — це … Частина 2» сім життєствердних історій гармонійно поєдналися в одному альманасі, що намагається показати всім глядачам важливість і цінність справжнього щастя. Численні винаходи, наукові відкриття спроби відкривати нові світу за фактом виявилися не здатними зробити майбутнє людства гармонійним і повноцінним. У пошуках вищих матерій величезна кількість людей змушена кидатися по світу протягом усього життя, упускаючи найцінніші моменти свого існування. До деяких розуміння і усвідомлення справжніх цінностей приходить крізь призму страждань і численних помилкових дій.

Інші старанно уникають небезпек, не усвідомлюючи, наскільки близько знаходяться до краю прірви через власну необачність і показного байдужості. У підсумку знаходяться близько знакові моменти і почуття остаточно губляться в просторах планети. У підсумку ніхто вже не може повернути їх назад, тому що єдиний шанс на пізнання вищих матерій, виявляється безповоротно упущений. Тому доводиться довго і болісно мандрувати по всесвіту в пошуках самої великої втрати, що далеко не завжди закінчується добре і щасливо. Фільм Щастя — це … Частина 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Час не стоїть на місці, тому резонансні відкриття та можливі варіанти розвитку подій множаться, розростаються і збільшуються, але кількість щасливих людей все одно виявляється мізерно малим.

Режисер: Ірина Бас, Олена Войтович, Ангеліна Дебор
Актори: Ірина Алфьорова, Ксенія Алфьорова, Олена Валюшкина, Микита Волков, Станіслав Дужников, Валентина Мазуніна, Аглая Тарасова, Людмила Чурсіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress