загрузка...


Нік і Сара, ось уже неймовірну кількість років просто дружать. Герої не перестають змінювати своєї власної традиції, що полягає в тому, щоб кожен в рік, в переддень Різдва, вони разом проводять цілий вечір на те, щоб зліпити з снігу ідеального хлопця для Сари. Здавалося б, що дурніші заняття просто не придумаєш, проте це дуже допомагало обом, хоч на якусь мить відволіктися і зануритися в просте сніжне щастя. Раз по раз, її відносини зазнають краху і розлуку.

Так, чергове розставання навело дівчину на думку про те, що їй ніколи не пощастить зустріти хлопця своєї мрії, який в повній мірі б розумів її і підтримував, коли це так необхідно. Але, хто б міг подумати, що диво насправді станеться і хлопець її мрії раптом оживе і стане частиною життя Сари. Поява снігового хлопця повністю перевертає життя героїні.

З нею постійно трапляються різні історії, яких могло й не бути, якби «Пані Удача» не внесла деякі корективи в похмурі будні дівчата. Чи були все і далі настільки казково? Чим завершилася ця історія? Фільм Сніговий роман (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Douglas Mitchell
Актори: Ешлі Ньюбро, Джессі Хатч, Адам Хертіг, Лорен Кокрейн, Коннор Пітерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress