загрузка...


Пенні Купер захоплена зйомками навколишнього світу. Старшокласниця пізно розцвіла. Вона обожнює мати, що має пряме відношення до кіновиробництва. Золотистий мак символізує Каліфорнії. Молодь займається серфінгом. Океанські хвилі заворожують спостерігача могутньої енергетикою. Джонні Сандерс, рано втратив батька, потребує підтримки і опорі. Чарівна ровесниця опинилася поруч з веселим хлопцем. Випускники разом отримали атестати. Нестійкий статус дівчини бажає стабільності. Попереду самостійне існування. Потрібно вибрати шлях, який вийде гідно подолати.

В гості до абітурієнтці приїхала кузина Каміла. На прохання родичів їй довелося скасувати турне в Італію. Подруги можуть цікаво провести літо. Для комфортного дозвілля не вистачає симпатичних кавалерів, які генерують блискучі ідеї. Юнак примчав на мотоциклі, щоб насолодитися прибережній акваторією. Його запросили на пляж, щоб відвернути від смутку. Він кидає підготовчі курси в Малібу, сподіваючись вступити в пристойний вуз без додаткових балів. Фотографія Кіану Рівз піднімає настрій персонажу.

Коли з Теннесі прилітає початківець вокаліст, виконуючий кантрі, все навколо змінюється. Співак, який перебуває у творчій кризі, від знайомства з блондинкою отримує натхнення. Геніальний соліст, який думає про кар’єру, здатний стати знаменитим кумиром сучасності. Фільм SPF-18 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Израель
У ролях: Ной Сентінео, Бьянка А. Сантос, Карсон Мейер, Джуліанна Робінсон, Шон Рассел Херман, Кіану Рівз, Голді Хоун, Моллі Рингуолд, Розанна Аркетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress