загрузка...


Еббі Сатон — молодий і талановитий фотограф, яка підробляє на святах. Вона знімає колажі, робить сімейні фото, але мріє про інше. Дівчина хоче, щоб її роботи друкувалися в журналах, а фото відображали внутрішній світ. Але вона не може зважитися, щоб змінити своє життя і нарешті зустріти любов. Здавалося б, Еббі так і могла б прожити своє життя, якби її дідусь не вручив їй цікавий подарунок — старовинний календар, який належав її бабусі. Календар виявився непростим, а чарівним і тепер її життя повністю змінюється. Еббі починає отримувати від життя те, чого завжди хотіла, а головне — знайшла любов.

Але чи той це хлопець? Адже у неї є друг дитинства, до якого у неї були почуття. Чи правильний це вибір? Основні події даної історії розгортаються напередодні Різдва Христового. Головною героїнею «Святкового календаря» є молода дівчина, яка приїхала до бабусі з дідусем на Різдвяні канікули. Дідусь запропонував їй стати фотографом і організатором торжества, і вона з радістю погодилася. На допомогу їй нав’язується сусідський хлопчисько, який таємно закоханий в красуню. А вона бажає привернути увагу колишнього капітана спортивної команди, який тепер став успішним бізнесменом.

Нашу героїню чекають неймовірні пригоди з прикрасою ялинки і приготуванням святкового частування. Але, все це закінчиться, з закінченням тижня. Фільм Святковий календар (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бредлі Уолш
Актори: Кет Грехем, Рон Сепас Джонс, Квінсі Браун, Дженелл Вільямс, Лаура ДеКартере

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress