загрузка...


На корпоративній вечірці Разумовська знайомиться з ввічливим Степаном. Приваблива атмосфера і увага палкого шанувальника відіграли певну роль. Запаморочливий роман набирав обертів. Статус керівника коханого не був перешкодою для спалахнули. Подаровані букети і милі дрібнички, спільний відпочинок на екзотичних курортах дозволяв сподіватися на майбутній похід в ЗАГС. В напередодні 8 березня Тетяна роздумувала про ймовірність отримання обручального колечка з діамантом.

Вираз обличчя прийшов Стьопи змушувало насторожитися. Після нетривалих відступів начальник повідомив про вичерпали взаєминах, і виникла необхідність розлучитися. Рішення відновити перед радіоефіром душевний спокій за допомогою алкоголю призвело до неприємних наслідків. Засмучена ведуча поділилася з радіослухачами власними поглядами на особливості сильної половини людства. Наступна пропозиція зібратися всім опинилися в аналогічній ситуації в умовний час в ресторані стало завершенням кар’єри. Подібна витівка послужила приводом для звільнення. Увечері до Тані приєднуються шахістка Зоя і стиліст Рита.

Рішуче налаштовані дівчата не бажають миритися з тим, що сталося. Розроблений план допоможе приятельок кардинально змінитися, щоб повернути улюблених чоловіків. Фільм Свято розбитих сердець (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гліб Якубовський
У ролях: Євгенія Осипова, Ганна Казючиц, Алеся Пухова, Олексій Демидов

загрузка...