загрузка...


Головна героїня фільму Наталя збиралася святкувати 25-ту річницю весілля. Поруч зі своїм чоловіком вона відчувала себе щасливою всі ці роки. Незважаючи на різні труднощі, які їм підкидала доля, подружжя все долали разом. Але напередодні їх ювілею чоловік несподівано заявив, що йде. Як виявилася, у нього була коханка. Він вже досить давно будував стосунки на стороні, а зараз зрозумів, що більше не хоче перебувати в шлюбі з Наталею. Головна героїня сприйняла цю новину болісно. Вона дуже образилася на чоловіка, якому всі ці роки зберігала вірність. Вона була на межі справжнього нервового зриву.

Навіть улюблена робота його вже не радувала. До того ж немов на зло в її квітковому магазині з’явився вибагливий і постійно незадоволений клієнт. Наталії навіть не хотілося йти на роботу, щоб не зустрічатися з цією людиною. Проте, незважаючи на всі труднощі головна героїня намагалася триматися і не сумувати. Адже у неї є син, і заради нього вона просто зобов’язана бути у формі. До того ж улюблений син незабаром повинен одружитися, і Наталя повинна організувати незабутнє весілля. Фільм Ти моє світло (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але в день заручин відбувається щось несподіване. Наталя була дуже здивована, коли виявилося, що батько нареченої і, відповідно, майбутній свекор її сина – це той самий клієнт, який регулярно нищить її своїми причіпками.

Режисер: Едуард Пальмов
В ролях: Марія Глазкова, Микита Звєрєв, Дмитро Єгоров, Ольга Дятловська, Ольга Рептух

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress