загрузка...


В житті не все відбувається так гладко, як хочеться кожній людині. Є деякі люди, які постійно прагнуть до досконалості, намагаються виправляти помилки минулого, знаходять вихід зі складних ситуацій. Саме вони здатні дуже багато чого досягти в майбутньому. Ніколи не можна зупинятися на досягнутому. Рано чи пізно настане момент істини і доведеться діяти. Головна героїня представленого фільму — Жанетт Вільямс. Вона є самотньою, матір’ю, яка намагається зробити все можливе, щоб власна дочка могла розраховувати на вдале майбутнє.

Жінка постійно зайнята, у неї явно не вистачає часу на виховання дитини. Тим більше вона не стежить за тим, що відбувається в світі, навіть не читаючи, звичну всім пресу. З цієї причини їй невідомо, що одна супер-зірка, яку звати Зейн Гантер, прийняла рішення повернутися в рідні краї. Звичайно ж, такі обставини ні про що не говорять.

Однак незабаром Жанетт зустрічає на своєму шляху цього чоловіка. З цього самого моменту починаються дивовижні пригоди. Тепер життя буде наповнене любов’ю і казкою, про що раніше навіть не доводилося мріяти. І все це відбудеться в переддень Різдва… Фільм Тихе Різдво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Дж. Дік
В ролях: Грейстон Холт, Бі Сантос, Грег Вон, Рейвен Стюарт, Діанна Картер, Томас Алдерсон, Еллісон Хоссак, Сьюзі Маклін, Бриджитт Кінгслі

загрузка...