Спільне життя з чоловіком стає нестерпним для Регіни. Героїня вирішує залишити свого чоловіка. Дівчина чекала бурхливого конфлікту і неприємних сцен, проте Вадим сприйняв новину про розлучення абсолютно спокійно. Жінка пояснює чоловікові, що знайшла гідного чоловіка, який, на її думку, складе їй щасливу партію. Але і ця обставина не дивує холоднокровного персонажа. Невирішеним залишається тільки один момент: кому дістанеться улюблена дочка Аня? Обоє батьків не бажають відступитися від своїх прав на дитину. Тоді Регіна вирішує піти на відчайдушний вчинок: дівчина оголошує судженому, що він ростив нерідну дочку.

На подив героїні, чоловік спокійно пояснює своїй дружині, що давно знав про те, що вона зраджувала. Вийшовши з себе, жінка вирішує, що Вадим знущається над нею, напоказ виставляючи свій спокій. Дівчина стверджує, що зробить генетичний тест, на що герой відповідає, що в її інтересах цього не робити. Настирлива Регіна не послухала Вадима і пройшла тест ДНК. Регіна була впевнена, що результати її задовольнять, але була вражена.

Рідним батьком ані виявився не той чоловік, про який думала шокована героїня мелодрами. В результаті поспішних і необдуманих дій жінка потрапила в складне становище. Фільм Троє в лабіринті (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Янощук
Актори: Ксенія Буравська, Ксенія Лук’янчикова, Іван Оганесян, Єва Кошова, Андрій Журба

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress