Фільм У пошуках насолоди (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя Френка траплялося багато хорошого і поганого. Герой вже не може називатися безтурботним юнаків. До того ж він зробив безліч помилок і втратив хороших людей. Але в житті чоловіка трапляється переломний момент, коли йому в руки потрапляє дивна книга. Прочитавши її, герой усвідомив, що повинен все виправити. Він має намір відправитися в Лос-Анджелес, щоб відшукати колишню кохану. Колись між ними були міцні почуття, але небажання вступати в серйозні взаємини стали причиною розриву. Тепер Френк дуже шкодує, хоче знайти кохану і попросити прощення. Можливо, вони зможуть знову бути разом. Але героя чекає розчарування, адже дівчина загинула.

Шок від звістки настільки сильний, що герой просто не бажає усвідомлювати її смерть. Він не вірить в те, що трапилося і починає проживати всі спогади покійної наяву, відчуваючи її радість і біль. Заплутавшись у почуттях іншої людини, герой практично позбавляється розуму і потопає в болючих спогадах. Фільм У пошуках насолоди (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Йому доведеться змиритися з жахливою думкою, що кохана людина пішов і більше не повернеться. Але Френк не хоче цього, адже в його свідомості, кохана завжди жива. Перед нещасним героєм постає непростий вибір.

Режисер: Рольф Петер Каль
Актори: Дебора Кара Ангер, Рольф Петер Каль, Ava Verne, Lana Morris, Бадді Джовінаццо, Joel Cairo, Карім Шериф


загрузка...