Багато людей планети задаються питанням: чи буде кінець світу і що варто під ним мати на увазі? Не виключенням стали і автори даного проекту. Вони представили на розгляд глядачам невеликі антології, мова в яких піде про Апокаліпсис. Кожна з історій має спільну тему, пов’язана вона з трансформацією людей в ходячих мерців. Вплинув на ці зміни страшний вірус, який миттю заразив ні в чому неповинна населення. Здається, що немає можливості знайти панацею і повернути все на свої місця. По території Землі ходять злі зомбі, які позбавлені можливості тверезо мислити.

Всі ці істоти налаштовані лише на те, щоб зробити нищівний удар по людині і скуштувати його плоть. Вони позбавлені людяності, почуття жалю і інших якостей, які дозволили б їм розумно мислити і не приносити біль іншим. Люди, що вижили змушені знаходити способи протистояння цим тварям, а ті, хто не справляється з цим завданням, виявляються в якості обіду для зомбі. Фільм Вірус мерців (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Постраждати можуть як літні люди, так і ті, хто тільки почав жити. У особливій небезпеці немовлята і діти, які практично не мають жодного шансу вижити при зіткненні з зомбі, налаштованим вбивати.

Режисер: Matthew Joseph Adams, Гордон Брессак, James Cullen Bressack
Актори: Kathryn Eastwood, Мхэйри Калве, Jessica Ann Brownlie, ames Cullen Bressack, Nathan Head, Тімо Розі, Shane Ryan, Шон С. Філліпс, Juan Acosta, Erika Apelgren

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress