Сюжет мелодраматичної картини розгортається вночі, 8 листопада 2016 року. Американські громадяни з нетерпінням очікують результатів президентських виборів. Кас — один з найбільших в Лос-Анджелесі клубних промоутерів знайомиться з чарівною Фрідою, яка приїхала в місто Ангелів з Середнього Заходу. Герою здається, що своїм нестандартним мисленням і ставленням до життя, вона немов кидає йому виклик. Є що-то в поведінці, і дії героїні незвичайне, що змушує промоутера без розуму закохатися. Він не готовий зізнатися в нахлинули почуття, але вже здатний зробити запаморочливу подорож у своє минуле, щоб переосмислити деякі події.

В одну з ночей, коли народ бурхливо вибирав президента. Молодий хлопець на ім’я кас, який працює в одному з клубів, клубним промоутером. Зустрічається з однією красивою і дуже милою чарівною дівчиною. Цього вечора вони знаходяться разом в одній компанії. Ім’я чарівної незнайомки-Фріда. Між молодими людьми з’являється взаємна симпатія. Фільм Хлопець. Дівчина. Мрія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Згодом дівчина все більше і більше дізнається про життя Каса. Фріда пропонує молодій людині задуматися і поміняти все в своїй голові. Заново переосмислити все його життя, а так само всі мрії і бажання.

Режисер: Гасимов Басір
Актори: Омарі Хардвік, Миган Гуд, Джей Елліс, Діжон Тальтон, Кенья Берріс, Меріам Башир, Девід Бьянчі, Девід Браун, Еффіон Крокетт, Алексіс Фаллон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress