Фільм Я не залишу тебе! (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алла все життя прожила з мамою, перебуваючи під її впливом. Героїня мелодраматичного трилера «Я не залишу тебе!» завжди була слухняною дочкою, у неї не було серйозних стосунків з чоловіками, але це не означає, що вона не думала про своє майбутнє, про те, що сім’я необхідна, а головне Алла дуже хотіла бути матір’ю! Зустріч з давнім знайомим дозволила цим мріям збутися, — Алла і Олексій одружилися, у них народився син… Але життя молодої сім’ї не було безхмарним. Сварки, непорозуміння призвели до того, що подружжя вирішило розлучитися.

Алла дуже важко сприйняла крах свого особистого життя. Дівчина не знайшла підтримки навіть в матері, навпаки, жінка вселила доньці, що Олексій давно задумав зруйнувати їх шлюб, все, що сталося-це його гра. Не в силах впоратися з охопила її люттю Алла вирішується на страшний вчинок. Коли оглушило зраду дорогої людини, коли ніж в спину встромив той, кому віддала всю себе без залишку, коли дійсність і мана переплелися в одне ціле…

Коли душать сльози і сліпить лють — невидима рука бере і веде по звивистому шляху відплати… Залишається тільки одне питання: пробачити — або помститися?… Фільм Я не залишу тебе! (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дмитро Кузьмін
В ролях: Дана Кольцова, Андрій Якимов, Лариса Панченко, Ігор Стаценко


загрузка...