загрузка...


Подружжю складно вести безтурботне існування, коли в минулому сталася жаліслива трагедія. У пари загинула дитина. Хлопчик Джейкоб став жертвою автомобільної катастрофи, якої не можна було уникнути. Однак батьки відчувають каяття у нещасному випадку, не знаходячи спокою навіть на мить. Мати і батько готові піти на співпрацю з містичними силами, щоб отримати можливість позбутися нестерпного тиску спогадів, які відправляють отрутою кожну мить. До якого способу спокутувати свою провину прийдуть змучені громадяни? З ким не варто зв’язуватися, навіть якщо положення здається безвихідним.

Розлучення, в який вступили чоловік і дружина, не применшує їхніх переживань з приводу страшної події, назавжди розділив біографію на «до» і «після». Непомірний вантаж тисне на внутрішній світ. Кожен день дошкуляють кошмари, а також похмурі думки. Невже цей кромішнє пекло коли-небудь закінчитися, давши місце для нормального спокійного буття? Фільм Залишся зі мною (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Від чого залежить спокій? До чого призводять докори сумління, які стали своєрідним катом? Хто з потойбічного світу здатний взяти участь в порятунок від болісних страждань? Кому небайдужі ці двоє?

Режисер: Карен Монкрифф
В ролях: Лі Пейс, Керрі Кун, Емі Смарт, Ганна Диоп, Моллі Хэйгэн, Ана Ортіс, Христина Відаль, Рей Бейкер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress