загрузка...


Клер Бентон професійна фігуристка, що має великі перспективи для стрімкого кар’єрного росту. Амбітна спортсменка докладає масу зусиль для підвищення майстерності, відвідуючи регулярно виснажливі тренування. Вона переконана, що працьовитість і наполегливість їй домогтися допоможуть значних успіхів у вирішальних змаганнях. Проте підступна доля внести суттєві вирішує зміни в добре продумані плани на майбутнє, підготувавши серйозні випробування для цілеспрямованої, націленої на перемогу дівчата. Одного разу під час традиційних занять, що проводяться на льодовому катку, відбувається неприємний інцидент, що завершується неприємними наслідками для юної особи.

Вона отримує серйозну травму, що вимагає медичного втручання і відсторонення тимчасового від тренувального процесу. В результаті події нещастя жорсткий, спортивний графік порушується. Клер чекає тривала реабілітація після проведеного лікування, вимагає значних фізичних витрат і відповідного морального настрою. Необхідно відновити сили і психоемоційну рівновагу, щоб надалі гармонійно в знайому влитися середу і плідною підготовкою зайнятися до змагань. Дівчина проходить реабілітаційні заходи в засніженій Канаді, де випадкове заводить знайомство з чарівним Люком. Привабливий чоловік раніше професійно займався хокеєм.

В силу певних обставин йому довелося назавжди зі спортивною розпрощатися кар’єрою. Нещодавно він із законною дружиною розлучився і тепер самостійно вихованням маленької займається дочки. Фільм Зима кохання (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крісті Вілл
В ролях: Найолл Мэттер, Леа Кадмор, Майкл Тиган, Валін Шиней

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress