Фільм Знайшовшого чекає винагорода (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Шахраї вибирають в якості безпосередніх жертв особистостей наївних, довірливих, не знають реального життя. Юна провінціалка приїхала в столичний місто, щоб заробити грошей. Вона була готова виконувати будь-яку працю, облаштуватися, досягти кращого. Сидячи в кафе, дівчина думала, планувала подальшу діяльність і підсіла поруч приваблива особа. Зав’язалася дружня бесіда, нова знайома представилася Світланою, поділилася швидким знаменною подією – весіллям. Обстановка була приємною, яка має… Молодий, гарний чоловік, дуже любить її, хоче завести міцну сім’ю.

Олена слухала романтичну історію, всередині народжувалась якась заздрість, адже у неї не намічалося нічого подібного. Хіба вона не може стати такою розкішною, ефектною, знайти хлопця своєї мрії…? Коли вона пішла, то головна героїня виявила забутий нею дорогий телефон, який відразу задзвонив. Це був коханий Гліб, вона повідомила про забуте Свєтою пристрої. Фільм Знайшовшого чекає винагорода (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Мимоволі, чоловік залучив Оленку в незрозумілий розмову, вона не усвідомила, що втягнута у справжню аферу. Швидше за все, надихаюча зустріч у громадському закладі була підстроєна.

Режисер: Валерій Девятилов
В ролях: Галина Безрук, Ілля Коробко, Родіон Галюченко, Софія Озерова, Любов Германова, Леонід Громов, Любава Грешнова


загрузка...