У житті корінний москвички Юлії «все по поличках». Якщо харчування — то здорове, якщо одяг — то практична, якщо робота — то постійна. Є у Юлі і чоловік — її безпосередній керівник Роман. Він, правда, не має значення, та й Юлі постійно дає зрозуміти, що сама по собі вона нічого цікавого не представляє і без нього, звичайно ж, пропаде. Але ж до всього можна звикнути. Зате сталість. Подруга Машка намагається знайти для Юлі якогось «пристойного чоловіка». Але Юля тільки відмахується — вона одиначка. При цьому у героїні, яка за освітою соціальний педагог-психолог, є мрія — написати дисертацію і продовжити навчання в аспірантурі.

У Павла — своя історія. Він в Москві приїжджий. Колись він був одружений на Віке, але та виявилася просто самкою, яка звикла паразитувати на чоловіках. Коли з’ясувалося, що чоловік заробляє не так вже й багато, вся любов Віки пройшла, і вона розлучилася з Павлом. І він би з радістю забув колишню дружину, як страшний сон, якби не син Саша, до якого Павло ніжно прив’язаний. Одного разу Віка повідомляє, що зі своїм новим чоловіком вона їде в Лондон і Сашу відвіз з собою, де він буде вчитися в закритій елітній школі. Хлопчик дуже наляканий і благає батька врятувати його — він не хоче в лондонську школу, де буде один серед чужих людей. Павло приймає непросте рішення. Він викрадає Сашу і переїжджає з ним в знімну квартиру — якраз по сусідству з Юлею. При першій випадковій зустрічі молоді люди виробляють один на одного неприємне враження, і Юля вирішує якомога менше спілкуватися з грубіяном-сусідом. Але подруга Машка підкидає їй ідею для майбутньої дисертації — батько-одинак, який виховує сина. Павло якраз шукає няню для Саші, а у Юлі на основній роботі відпустку. Так Юля починає працювати нянею у Павла. Весь свій час вона проводить в квартирі нових сусідів. Причому, знаючи, що Павло на дух не переносить москвичок (після історії з Вікою), Юля навмисно бреше, що вона теж приїжджаючи.

Поступово її науковий інтерес змінюється чисто людським. А незабаром герої і зовсім закохуються одне в одного. Але чи зможуть вони подолати брехню, що стоїть між ними? І чи зможуть відстояти Сашу, якого мати зібралася назавжди вивезти з Москви? Фільм Одиначка (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Гіргель
Актори: Ілля Оболонков, Інна Коляда, Макар Кравченко, Андрій Карако, Зоя Антонова, Марта Голубєва, Олександра Гайдук, Анна Кисіль, Дмитро Гурбановіч, Сергій Широчин, Іван Вабищевич, Євген Сташевський, Михайло Голденков, Андрій Дробиш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress