загрузка...


Боббі є симпатичним їжачком, що володіє неповторною харизмою. В один момент він не може нічого пригадати — ні як опинився в цьому лісі. Ні чому він так надовго заснув. Він не знає нікого з місцевих мешканців, так і вони вперше його бачать. Колючий герой намагається зробити все, щоб з’ясувати своє походження і причини появи в цьому лісі. У тому, що це не випадковість, він розуміє, але усвідомлює він ще одну річ — він не може літати, а значить, не вважається птахом. У нього немає крил, він не схожий ні на солов’я, ні на горобця, ні на чаплю. Наступною здогадкою стала та, що він риба.

Перевірити її він вирішує на практиці, що мало не закінчилося трагедією, адже під водою він дихати не здатний. Він зміг обзавестися новими друзями, які також намагаються зрозуміти, хто перед ними. Таємниця походження Боббі відкриється не скоро, йому доведеться пройти безліч випробувань і складностей, пережити різноманітні смішні ситуації. Відновлення пам’яті виявилося непростим заняттям, як і знайти свою сім’ю, а в тому, що вона є, він не сумнівається. Він побуває в горах, під водою, в джунглях, зробить вояж до великого міста, але це не наближає його до розгадки. У пошуках родичів він обійде безліч місць, не підозрюючи про те, що вони можуть бути десь поруч.

У тому місці, де він опинився, немає ніяких законів, тварини живуть спокійно, не борючись за виживання. До новачкові все виявляють привітність, а також допомагають йому в нелегких пошуках. Мультфільм Їжачок Боббі: Колючі пригоди (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хуана Цзяньмінь
Актори: Хуан Цзяньмин, Сяоюу Ву

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress