загрузка...


Різдвяні свята наближаються, але головні герої Кейт і Хамфрі, знову знаходять собі велику пригоду. Вони йдуть в саму гущавину лісу, щоб там шукати страва до святкового столу. Їх не буде якийсь час, а тим часом, за вовченятами, догляне дідусь Уїнстон і Бабуся Єва. Попереду героїв чекають неймовірні події, де проявиться і загартується характер маленьких вовченят. Як тільки дорослі ховаються в лісі, то відбувається непередбачене. Ліс стає небезпечним місцем, в якому тепер не безпечно перебувати. Вся справа в тому, що погода різко зіпсувалася, і грянула справжня снігова буря.

Шибеники, природно не могли пройти повз такої події. Вони турбувалися за батьків, які перебували в самому центрі бурі. Клодетт, Стінкі, і Рант рушили в гущавину, щоб відшукати їх. Але це зовсім не безпечно, адже ліс просто кишить небезпечними мешканцями. Мультфільм Альфа і Омега 7: Велике обледеніння (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Волчатам по шляху зустрінуться злі ведмеді та вовки, які є ізгоями. Героям потрібно бути сміливими, і не боятися небезпек. Чи знайдуть вони своїх батьків у таку негоду?

Режисер: Брайан Пиментал, Тім Молтбі
В ролях: Кейт Хіггінс, Бен Діскін, Дебі Дерріберрі, Блэкки Роуз, Маріев Херингтон, Кріс Кент

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress