загрузка...


Злі пташки знову на великому екрані! Подолавши низку пригод в минулому частини, головними героями знову стають ред, Чак, Бомб і синя Трійця. У минулому саме завдяки Реду вдалося врятувати ціле покоління пташок після нападу злісного свина Леонарда. Здавалося б, життя починає налагоджуватися. Запальний, але розумний Ред стає правителем острова. Він і його команда відновлюють пташину державу після руйнувань. Несподівано на горизонті з’являється загадковий корабель. На борту опиняються Сільвер і його кращий приятель Грег. Ред із задоволенням зустрічає Сільвера, але побачивши Грега, він виходить з себе. Курси управління гнівом явно хлопцеві не допомогли.

Через 10 хвилин після нещасливої зустрічі відбувається страшне – в результаті оглушливого вибуху розколюється головна гора острова. Винуватці події оголошують прибулих гостей, які втекли зі Свинячого острова. На них оголошують полювання, в пташиному суспільства знову розлад. Розслідувати справу належить Реду, Чаку, Стеллі і Бомбу. Мультфільм Angry Birds у кіно 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже виявляється, Сільвер з Грегом не хотіли нічого руйнувати. Команді знову доведеться відправитися в ризиковану подорож на свинячу Землюю, де вони зіткнуться з вижив Леонардом.

Режисер: Туроп Ван Орман, Джон Райс
В ролях: Аквафіна, Дав Камерон, Пітер Дінклейдж, Стерлінг К. Браун, Джейсон Судейкіс, Білл Хейдер, Денні МакБрайд, Джош Гад, Еухеніо Дербес, Рейчел Блум

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress