На превеликий жаль, величезна частина Галлії давно підкорилася римським легіонам, і тільки маленьке село продовжує чинити опір, приводячи численні війська римлян в жах. Природно, бажаючи дістати родючі землі і збільшити власний вплив вони посилають десятки загонів, які повертаються в табір з черговою поразкою. Але як нечисленному поселенню вдається стримувати безперервні натиски могутніх ворогів? Секрет криється в чарівному зіллі, що дозволяє знаходити неймовірну силу. Його може приготувати тільки великий друїд на ім’я Панорамікс, який опанував структурою дивного зілля.

Багато в чому саме завдяки старому, місцеві жителі продовжують бути вільними і сподіватися на світле майбутнє. Однак після випадкового падіння з дерева, мудрець приймає рішення поділитися рецептом напою, адже в один прекрасний момент він може виявитися не в змозі самостійно створити чудодійну рідина. Таким чином він має намір відшукати приймача і доручає цю справу кращим друзям в особі Астерікса і Обелікса.

Вони відправляються в далеку мандрівку, збираючись знайти гідного друїда, який зможе увібрати унікальні знання і стати повноцінною заміною увядающего Панорамикса. Мультфільм Астерікс і таємне зілля (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Луї Кліші, Олександр Астье
В ролях: Гійом Бріа, Олександр Астьє, Даніель Месгіш, Елі Семун, Крістіан Клав’є, Алекс Лутс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress