На території Аляски з’являється все більше і більше літаків, тому упряжки, що складаються з собак, тут вже не особливо потрібні. Їх, здається, вже минуло, це більше неактуально. Почувши цю звістку, Балто разом зі своїм сином, сином по кличці Коді, приймають рішення в що б те не стало привернути увагу народу до собачим упряжкам, влаштувавши свого роду змагання, що змагаються сторонами якого стали б льотчик по імені Дюк, а також упряжка. Сам Балто, нічого проти літаків не мав, навіть навпаки, вони подобалися йому, але це не стало перешкодою для участі його в бігу.

І, коли змагання відбулися, а досвідченим собакам навіть вдалося прийти до фінішу першим, їх щастю не було меж, адже ними була здобута перемога над останньою спорудою техніки. Проте вже дуже скоро головному героєві належить зрозуміти, що сам льотчик і його літак, ймовірно, потрапив у біду, зазнав аварії. Один лише Балто і ніхто інший був готовий кинути все і відправитися на порятунок Дюка, яким, швидше за все, потрібна допомога. Супроводжувати його погодилися лише колишні приятелі — Мак і Лак, а також Стелла. Як і слід було того очікувати, чуття не підвело його, він не помилився. Мультфільм Балто 3: Крила змін (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Літак потрапив в туман, внаслідок чого зазнав повне своє крах. Виявляється, гусак по кличці Борис, який припадає Балто вірним другом, теж знаходився на тому самому літаку і тепер очікує якнайшвидшого прибуття рятувальної групи.

Режисер: Філ Вайнштейн
В ролях: Шон Естін, Джоді Бенсон, Кіт Кэрредин, Білл Фагербакки, Чарльз Флайшер, Чаріті Джеймс, Моріс ЛаМарш, Кеті Нэджими, Девід Пэймер, Кевін Шон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress