Мультфільм Барбадог (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлений цікавий пригодницький мультик «Барбадог» розповідає про маленького песике, що є головним героєм цієї картини. Він страшенно пустотливий і веселий, любить усілякі пригоди і завжди поспішає назустріч новому. Разом зі своїми вірними друзями він проводить багато часу, особливо любить відвідувати слониху Вату, адже вона чудовий кухар, і завжди може приготувати смачні страви для гостей. Слониха досить сувора і впевнена в собі особистість, часом ругающая Барбадога за його легковажність, внаслідок чого між ними виникають різні спори.

Але ці непорозуміння між друзями зовсім нічого не означають, адже їх міцна дружба здолає всі перешкоди. Головний герой мультика завжди готовий до нових знайомств, він любить заводити друзів, хоч і ворогів у нього вистачає. Мультфільм Барбадог (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зустрічі з недоброзичливцями, часто закінчуються неприємностями, але друзі завжди готові постояти один за одного, і здолати ворогів. Часом головні герої картини самі створюють собі проблеми, вплутуючись у небезпечні історії.

Режисер: Юрій Мамонтів, Оксана Сінькова, Сергій Сидоренко
В ролях:


загрузка...