У центрі цих захоплюючих пригод автори історії помістили безтурботного і дуже веселого песика на прізвисько Барбадог. Він і дня не може прожити без того, щоб не потрапити в якусь кумедну історію. З ним постійно трапляються якісь пригоди. Так що його життя насичене, немов густий бульйон з кісточки, вона постійно вирує, кипить і пузириться неймовірними подіями, емоціями, почуттями і стосунками з оточуючими його персонажами. Барбадожка пес дуже товариська і його оточує величезна кількість друзів, який відносяться до нього з теплотою і любов’ю, і, в разі чого, завжди готові прийти до нього на допомогу.

А йому часто необхідна допомога, оскільки він настільки непосидючий і некерований, що часом ці його якості призводять до найнесподіваніших і назавжди комфортному ситуацій. Самому відданому його подружкою є чарівна собачка Мелілья, яка готова підтримати одного в будь-якому його починанні або навіть біді. Крім того там є дуже незалежна за характером слониха по імені Вата. Вона свавільна і майже так само некерована, як і сам Барбадожка. Серед друзів і крокодил на прізвисько Луго, і Гиппопотамчик Кассель, а так само дві чарівні птахів Каченя і Снігірек, які доповнюють цю веселу компанію.

Одного разу пустощі Барбадожкі призводять до несподіваних неприємних наслідків, які можуть змінити його веселе існування на не надто радісна. І тоді все друзі приходять до нього на допомогу, щоб допомогти вибратися з біди. Мультфільм Барбадожкінські історії 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Юрій Мамонтов, Оксана Сінькова, Сергій Сидоренко
В ролях:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress