Мультфільм Барбі: Академія принцес (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представляємо вам новий анімаційний проект із серії «Барбі», в якому розповідається про життя всім добре відомих героїнь. У центрі сюжету прекрасна Блер Уиллоус, яка є самою справжньою принцесою. І як відомо, для загального визнання, кожна принцеса змушена навчатися суворого етикету і правильним манерам. Саме з цієї самої причини Блер відправляється в місцеву Академію, в якій її буде чекати дивовижний навчальний рік, повний несподіваних подій. В майбутньому Блер буде необхідно зайти на трон, але поки що вона може весело проводити час в компанії нових кращих подруг.

З Хадлі та Айла вона знайшла спільну мову практично відразу. І тепер подружки в усьому намагаються допомогти один одному. Але неприємності не змусили себе довго чекати: як виявилося, в стінах Академії є людина, готовий зробити все можливе, аби головна героїня ніколи не зайняла свого почесного місця. Для цього вона використовує зачаровану корону. Мультфільм Барбі: Академія принцес (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер Хадлі та Айла і Блер належить вступити у непросту сутичку, в якій їм буде складно обійтися без чарівництва і магії. Чи вдасться їм перемогти ворога?

Режисер: Изекиль Нортон
В ролях: Діана Каарина, Морвенна Бенкс, Ніколь Олівер, Бріттні Вілсон, Елі Ліберт, Шеннон Чан-Кент, Мадлен Пітерс, Чи Токар, Кеті Уэслак, Еллен Кеннеді


загрузка...