Мультфільм Barbie: Шпигунський загін (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлений мультиплікаційний фільм «Barbie: Шпигунський загін» ще раз доводить, що не можна судити людину по його одязі, можливо, в глибині своєї душі він здатний на реальні подвиги. Картина розповідає про симпатичних моделях, з гнучкими тілами, здатні звести з розуму тисячі шанувальників. Але коли їх зачепити, то можна дізнатися не тільки, як вони чудово танцюють, використовуючи свою гнучкість, але і б’ються. Талановиті гімнастки, на чолі з Барбі, будуть протистояти професійної злочинницю, відмінною злодійки.

Дівчата повинні довести супротивниці, що чуже брати погано, і покарання за злочин не змусить себе чекати. Цих чудових манекенниць сприймають як живих ляльок, нездатних більше ні на що, крім красивої ходьби по подіуму. Але, хто так думає, сильно помиляється, дівчата доведуть усім, що зв’язуватися з ними небезпечно для здоров’я. Тому, хто перейде дорогу струнким красуням може істотно не позаздриш, а шикарні вбрання, при цьому, зовсім не будуть перешкодою. Мультфільм Barbie: Шпигунський загін (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Як же закінчиться протистояння Барбі і її команди чудових гімнасток з особистостями злочинного світу? Чи зможуть сміливі дівчата відновити справедливість і покарати винних по достоїнству?

Режисер: Конрад Хелтен
В ролях: Erica Lindbeck, Стефані Шех, Дженні Пеллисер, Alyssya Swales, Бріттні Ірвін, Брайан Добсон, Ребекка Хусейн, Кеті Уэслак, Ian Hanlin, Джонатан Холмс


загрузка...