загрузка...


Бджілка Майя народилася в дуже не прості для вуликів часи, тоді відбулася кардинальна поділ серед бджіл. Крихітка виховувалася місцевою вчителькою Кассандрою, і дуже старалася її порадувати. Бджілка відрізнялася надмірною бажанням пізнавати світ і природу, але найбільше її цікавило, що ж діється за межами вулика. Кассандра кожен урок починала з одних і тих же слів — ні в якому разі не можна залишати межі будинку, це дуже небезпечно і загрожує серйозними наслідками для всіх бджіл.

Але незважаючи на ці вказівки, Майа все-таки зважилася і полетіла без попиту, щоб задовольнити свою цікавість. Опинившись на волі, бджілка приступила до дослідження місцевості. Вона розуміла, що назад тепер її пустять тільки через покарання, причому воно буде суворим, як і обіцяла міс Кассандра. Тільки поки це не особливо хвилювало героїню, адже навколо було стільки незвіданого! Через кілька годин польоту Майа виявилася в серйозній небезпеці, її оточили шершні — головні вороги бджіл.

Їй вдалося сховатися і підслухати їхню розмову, вороги планували серйозний напад на вулик. Тепер перед цікавою героїнею стоїть складний вибір — рятуватися самій або летіти додому, не дивлячись на всі покарання, і попереджати про небезпеку інших бджіл… Мультфільм Бджілка Майя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Стадерманн
Актори: Ніна Шаттон, Коді Сміт-МакФі, Ноа Тейлор, Джекі Уівер, Річард Роксбург, Міріам Маргуліс, Джастін Кларк, Енді МакФі, Косма Шива Хаген, Коко Джек Гілліс

загрузка...