Дана історія є своєрідним доповненням до всіх відомого діснеївського мультфільму «Бембі». В «Бембі 2» події розповідають про життя оленяти відразу після загибелі його мами. Показуючи, як за допомогою друзів і нев’янучого оптимізму йому вдається пережити свою втрату. Мультфільм також зачіпає проблему стосунків батьків і дітей, розкриваючи шлях, який пройшли батько і син, щоб стати ближче один до одного. Незважаючи на всю холодність батька, Бембі намагається налагодити з ним контакт, як-то подружитися. І врешті-решт у нього це виходить і начебто відносини батька і сина налагоджуються.

За час, проведений разом, оленя дізнається ліс, вчиться бути хоробрим і відповідальним. Але є одна проблема. Батько Бембі не просто олень, а Король лісу і у нього є обов’язки, які необхідно виконувати. Тому всі зусилля Бембі, по їх зближенню, виявляються марними. Батько знаходить йому нову маму і відправляє геть, в дальню частину лісу. Оленя дуже ображений на батька, адже той кинув його. Але під час їхнього шляху до нового будинку, олениха випадково потрапляє в мисливську пастку.

І ось, знову гавкіт собак і рушничні постріли. Пережитий кошмар спливає перед очима. Невже Бембі судилося знову втратити маму? Мультфільм Бембі 2 (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Пиментал
В ролях: Патрік Стюарт, Олександр Гулд, Кіт Фергюсон, Брендон Берг, Ніккі Джонс, Андреа Бауен, Ентоні Гэннам, Макенна Кауджилл, Емма Роуз Ліма, Аріель Вінтер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress