загрузка...


У 1889 році Брюс Уейн залишає Європу і повертається в Готем, де возз’єднується зі своєю сім’єю. Як тільки він приїжджає додому, в місті відбувається низка загадкових злочинів. Діє небезпечний маніяк, його жертвами стають молоді дівчата, з якими він розправляється найжорстокішим чином. Безжального ката прозвали Різником, він посіяв серед місцевих жителів паніку і страх. Люди бояться виходити зі своїх будинків, добропорядні громадяни побоюються за власне життя.

З настанням темряви вулиці міста порожніють, в окрузі коштує зловісна лякає тиша. Співробітники поліції роблять все можливе, щоб вийти на слід кривавого вбивці. Обстановка розжарюється до межі, коли відкриваються деякі подробиці події. Докази призводять правоохоронців до будинку Брюса Уейна. У його маєтку правоохоронці знаходять незаперечну доказ: закривавлений ніж, який є знаряддям кривавих розправ. Мультфільм Бетмен: Готем в газовому світлі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головний герой розуміє, що його хочуть підставити. Він повинен діяти на випередження і встановити особу справжнього злочинця. У нього дуже мало часу, щоб провести власне розслідування, інакше він потрапить за ґрати.

Режисер: Сем Лью
В ролях: Дженніфер Карпентер, Тара Стронг, Брюс Грінвуд, Скотт Гордон-Паттерсон, Карі Вурер, Грей ДеЛісл, Джон Ді Маджіо, Ентоні Хед, Лінкольн Мелчер, Юрій Ловенталь

загрузка...