Звичайно ж, багато людей знають про існування легендарного супергероя, якого вдалося врятувати величезну кількість звичайних людей. Його ім’я вимовляють гордо – це Бетмен. Втім, ніхто навіть не замислювався про те, хто ж став творцем цього непереможного і безстрашного героя, який завжди і скрізь готовий боротися зі злом. Якщо і були такі люди, які дійсно цікавилися історією створення образу супергероя, то вони знали лише про те, що ця ідея належить одному креативнику. Втім, це не зовсім достовірна інформація, адже над створенням образу супергероя працював не один чоловік.

Якщо про першого ходить хоч якась інформація, то другий творець повністю залишився в тіні. Творці мультиплікаційного фільму не збираються миритися з такою несправедливістю, адже безпосереднього творця легендарного героя повинні знати всі. Саме тому цей мультфільм розповідає якраз про другу людину, який брав безпосередню участь у створенні популярного персонажа. Він дійсно доклав чимало зусиль, щоб продумати його образ до кожної дрібниці. Ця копітка і складна робота могла принести йому небувалу популярність, але довгий час ця людина залишався в тіні, і про нього ніхто нічого не знав.

Тепер настала його зоряна година, і всі глядачі дізнаються про людину, який доклав чимало зусиль до створення легенди. Мультфільм Бетмен і Білл (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дон Аротт, Шина М. Джойс
Актори: Томас Андра, Бенджамін Заїд Круз, Білл Фінгер, Боб Кейн, Тревіс Ленглі, Алтея Маріотта, Тодд МакФарлейн, Марк Тайлер Ноблеман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress