Мультфільм Бетмен: Вбивчий жарт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як Ви вважаєте, чи може людина зійти з розуму всього лише за одну мить? У мультфільмі «Бетмен: Вбивчий жарт» розповідається про подію з містечку Готем. Тут проживав один професор. Так от, проводячи черговий досвід, він припустився помилки. В результаті чоловік не просто позбувся звичної зовнішності, але і здорового глузду. Він зненавидів живих, і хотів лише одного, покарати всіх представників людства. Він не усвідомлював, що ніхто не намагається його зрозуміти, і тому вирішив діяти на прикладах. Так чоловік напав на дочка поліцейського комісара, вистрілив в неї з вогнепальної зброї, і зробив фото екзекуції.

Він зібрав матеріал, і викрав батьків. Доктор Зло не тільки катував детектива, але і показував і в подробицях розповідав, як він знущався над невинною людиною. Лиходій переслідував лише одну мету, він хотів, щоб поліцейський зійшов з розуму. І треба зізнатися, що злочинцеві це майже вдалося. Заручник ледве стримував розум в нормі, контролював свої емоції. Мультфільм Бетмен: Вбивчий жарт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тим часом, Бетмен помітив, що його товариша немає, і зрозумів, що за викраденням варто його ворог. Чи вийде супергероєві врятувати одного з полону? Не спізниться він витягнути з рук небезпечного зловмисника?

Режисер: Сем Лью
В ролях: Марк Хемілл, Карі Уолгрен, Тара Стронг, Нолан Норт, Джон Ді Маджіо, Кевін Конрой, Рей Уайз, Робін Аткин Даунс, Морі Стерлінг, Фред Татаскьор


загрузка...